24 Mart 2015 Salı 15:50:00

Bulut İnşaat sınır tanımıyor

Bulut İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Evviva Home projesinde toplam 172 daire yer almaktadır.
Bulut İnşaat sınır tanımıyor

Projede engellilere özel engelli rampası, engelliler için tasarlanmış duş, wc, ses ve ışıklı yön belirleyici kullanım kolaylığı olan asansörler, engellilere özel kolay açılabilen giriş kapısı, görme engelliler için yön hizalı yürüme yolları bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN..

Evviva Home projesinde engelli vatandaşların özel günlük hayatı teknoloji ve lüks ile birleştirip tasarlanmıştır. Sensörlü aydınlatmalar, rahatça bilinile bilen asansörler, fotoselli musluk, özel yol tasarımlarımız çevre düzenlemeleri uygulamaları ile engellilerimizin tüm ihtiyaçları bulunmaktadır. Ortak alanlar Engellilerin kullanımına da uygun tasarlandı. Dairelerin içinde ve dışında olmak üzere tüm detayların titizlikle düşünüldü. Fin Hamamından Spor salonuna, çocuk parkından yürüyüş alanlarına kadar birçok sosyal alanı da içerisinde barındırıyor. Ortak alanlarını engelli kişilerinde kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanan, tüm binaya özel çocuk oyun parkı, fitness center, sauna, yürüyüş ve bisiklet alanı, 7/24 resepsiyon hizmeti, daireye özel kapalı otopark, sosyal alanlarının genişliği, güvenlik, resepsiyon hizmetleriyle ortak kullanım alanlarının engellilere özel tasarlandığı Evviva Home projesi, konutun sosyal alanları dışında daire ve bina içi tasarımlarında da özellikler taşıyor. Özel tasarlanmış duş ve tuvaletler, yine engellilere özel kolay açılıp kapanabilen giriş kapıları, ses ve ışıklı yön belirleyici ile kullanımı kolay asansörler, görme engelliler için yön hizalı yürüme yolları gibi özellikler projede engelli kişilere özel tasarlanmış alanlar mevcuttur.

Bulut İnşaat

Bulut İnşaat 1987 yılında, Türkiye’nin her yerine, insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirildi. Şirket, çeyrek asırlık geçmişinde önemli projelere imza attı. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konforu sağladı.

EVVIVA konsepti çerçevesinde gerçekleştirdiği tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyor. Çünkü EVVIVA, bir evden de ötesi, sadece kalite ve teknolojisiyle değil hesaplılığı ve kolaylığı ile de gelişmiş bin konsept, yaşam alanlarına damgasını vuran bir marka. Kurumsal sorumluluğu ve vatandaşlık bilinci çerçevesinde uzmanlığı olan inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve hep vatandaşına en uygun çözümü sunmayı hedefliyor.

Bazı Haberler