30 Aralık 2015 Çarşamba 10:23:00

Yılbaşı akşamı TV'de şenlik var

2016 yılbaşı akşamı kanal kanal televizyondaki programlar ve yayın akışları. 31 Aralık 2015 Perşembe 2016 yılbaşı akşamı TV’de neler var?
Yılbaşı akşamı TV'de şenlik var

İşte yılbaşı akşamı TV yayın akışları...

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 yılbaşı akşamı klasiği haline gelen O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünü yayınlayacak. Hadise, Hakan-Gökhan,Ebru Gündeş ve Murat Boz’dan oluşan jürinin karşısında bu defa ünlü isimler sahne alacak ve jüriyi sesleriyle etkileyerek döndürmeye çalışacaklar.

O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Emre Kınay, Barış Falay, Aras Bulut İynemli, Gürkan Uygun, Ezgi Mola, Büşra Pekin, Paramparça’nın genç oyuncuları Alina Boz ve Leyla Tanlar, Hande subaşı ve Hidayet Türkoğlu, İsyan şarkısıyla sosyal medyada ünlenen Ahmet Parlak, 3 Adam, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Eser Yenenler ile olacak. O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel bölümü Perşembe saat 20.00’de tv8’de yayınlanmaya başlayacak ve 2016’ın ilk saatine kadar devam edecek. TV8 seyircileri 2016’yı O Ses Türkiye’yle karşılayacak.

Kanal D 31 Aralık yılbaşı gecesi iki ekran klasiği yapımını özel bölümlerle ekrana sürecek. Kanal D’de 2016 yılbaşı akşamı 20.00’de Arka Sokaklar dizisi yılbaşı özel bölümüyle yayında olacak. Saatler 23.15’i gösterdiğinde ise Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show yılbaşı akşamı özel yayınıyla ekranlarda olacak. Kanal D izleyicileri 2016’yı Beyaz Show’la karşılayacak. Kanal D’de Beyaz Show’un ünlü konuklarıyla yılbaşını kutlamasının ardından saat 01.00’den itibaren Tolga Çevik’in Arkadaşım Hoşgeldin programının geçen sene yayınlanan yılbaşı özel bölümü, 03.00’de ise Yalan Dünya dizisinin yılbaşı bölümünün tekrar yayını ekranlarda olacak.

Star TV’nin yılbaşı ekranı ise bir film ve Big Brother’dan oluşacak. Geniş Aile Yapıştır isimli Türk filmi TV’de ilk defa yılbaşı akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak. Geniş Aile Yapıştır filminin ardından ise 22.30’da Big Brother Türkiye yarışmasının yılbaşı özel bölümü ekranlarda olacak. Big Brother Türkiye yılbaşı özelde ünlü isimler konuk olacak ve Star izleyicileri yeni yıla yarışmacılarla birlikte girecek.

Yılbaşı akşamında ATV’nin en büyük kozu uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü Yurdaer Okur ve Pelin Karahan’ın başrollerinde oynadığı Yeter dizisi olacak. Yeter dizisi ilk bölümüyle 31 Aralık Perşembe akşamı 20.00’de ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak. Kim Milyoner Olmak İster’de ünlü isimlerin yarışacağı ve geliri hayır kurumlarına bağışlanacak olan yılbaşı özel bölümü 22.20’de ekranlarda olacak. Saat 00.20’de ise sevilen şov programı Elin Oğlu yılbaşı bölümüyle ATV ekranlarında olacak.

Show TV ise yılbaşı akşamında ünlü sanatçı Sibel Can konseriyle ekranlarda olacak. Show TV’de saat 20.00’de Güldür Güldür Show’un tekrar bölümü yayınlanacak. Saatler 22.00’yi gösterdiğinde ise Sibel Can’ın yılbaşı özel konseri ekranlarda olacak ve yaklaşık 3 saat sürerek yeni yılın ilk saatine kadar yayınlanacak.

TRT 1’de 31 Aralık 2015 Perşembe yılbaşı akşamı 20.00’da 2012 yapımı olan Cesur isimli film yayınlanacak.  Filmden hemen sonra ise TRT1’in sevilen dizisi  Yeşil Deniz yılbaşı özel bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Daha sonra ise 00.35’de Diriliş Ertuğrul’un tekrarıyla yılbaşı akşamını TRT1 kapatmış olacak.

CNBC-E’nin kapanmasıyla birlikte yayına geçen yeni kanal TLC’de ise bir yılbaşı klasiği olan Victoria’s Secret Fashion Show ekranlarda olacak.

TLC’nin Özel Yıl Başı programları 31 Aralık Perşembe günü saat 18:30’dan itibaren başlıyor. Senenin en çok beklenen moda etkinliği, Victoria’s Secret Fashion Show saat 00:00’da TLC ekranlarında olacak ve Yeni Yıla “stil sahibi” bir merhaba demenizi sağlayacak.

Yeni Yıl kutlamaları 31 Aralık gecesi bitmeyecek, 1 Ocak günü de TLC’de ilk ve özel gösterimlerle devam edecek. Call the Midwife dizisinin Yeni Yıl özel ilk gösterimi 1 Ocak’ta saat 17:30’da TLC ekranlarında olacak. Heyecanla beklenen Doctor Who dizisinin dokuzuncu sezon prömiyeri de Yeni Yılın ilk günü saat 20:30’da TLC’de seyircilerle buluşacak. Gece bir başka prömiyer ile sona erecek. Sherlock, İngiltere gösteriminin hemen ardından saat 23:30’da Türk ekranlarına TLC’de geri dönecek.

31 Aralık’ta TLC’de ayrıca 18:30’da Cake Boss, 22:00’da Time Warp: Las Vegas ve saat 23:00’da Dynamo: Magician Impossible özel bölümleri ile Türk seyircileri ile buluşacak.

Bazı Haberler