Günün Haberi

Bizim Teknoloji Merakımız…

Değişen çok şey oldu

Köşe yazıları

Köşe Yazarları

Bizim Teknoloji Merakımız…

Değişen çok şey oldu

Bizim Teknoloji Merakımız…

Değişen çok şey oldu

Elliot Rodger'ın katliamı

Bir boşluk, bir beyin, bir silah, bir çöp tenekesi, bir araba, bir suç, bir video kaydı… Bu saydıklarım bir filmin değil, bir katliamın özeti.

Hayallerinle seviş

Hayal kurmak! Uçsuz bucaksız ve sınırı olmayan. Başını yastığa koyar ve gözlerini kapatırsın. Artık her şey senin bilinçaltında şekillenecek.

Demet Akalın 'Rekor' üstüne 'Rekor' kırıyor!

Bilindiği üzere Demet Akalın geçtiğimiz ay doğum gününde, yani 23 Nisan’da merakla beklenen yeni albümünü piyasaya çıkartmıştı.

Görücü usulü evlilik ve ekran evliliği

Bugünlerde herkes için aynı endişeyi uyandırıyor mu bilmiyorum ama ben gündüz kuşağı televizyon programlarının çığırından çıktığına inananlardanım.

Gardrobunuzda yazlıklara yer açın

Yazın gelmesiyle vitrinler cıvıl cıvıl oldu. Haliyle gardrobunuzu yenilemenin zamanı da geldi. Bu yaz gardrobunuzda neler bulunmalı? İşte öneriler...

Cicişleri Senem Kuyucuoğlu'na tercih ederim

E zor şey köşe yazmak, öyle ha deyince yazılmıyor...Bir gün yazamamanında çok önemli durumlar dışında hiç bir bahanesi olamaz.E yazdım bende, buyrun..

Yasaklara itirazım var!

Son haftalarda vizyona giren yerli ve yabancı filmlerin ülkemizde yasaklanması medya, sanat ve toplumda çok ciddi tartışmaları da beraberinde getirdi.

İlk yazı heyecanı sardı dört bir yanımı

İlk yazı heyecanı ile başlıyorum satırlarıma...Şu an için size sadece keyifli yazılar yazacağımın garantisini veriyorum ve izninizle başlıyorum :)

  • 1
  • 2
Sayfa 1 / 2