Günün Haberi

KKTC'de hükümet düştü

KKTC'de koalisyon ortağı Ulusal Birlik Partisi (UBP) hükümetten çekildi. Bu günkü toplanan UBP oy birliğiyle hükümetten çekilme kararı aldı.

Dünya haberleri

Dünya

KKTC'de hükümet düştü

KKTC'de koalisyon ortağı Ulusal Birlik Partisi (UBP) hükümetten çekildi. Bu günkü toplanan UBP oy birliğiyle hükümetten çekilme kararı aldı.

12 Azerbaycan askeri şehit oldu!

Azerbaycan Savunma Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, "Ermenistan ile sınır hattında çıkan çatışmalarda dün geceden bu yana 12 Azerbaycan askeri şehit oldu" denildi.

Brüksel'de art arda patlamalar

Brüksel'de havalimanı ve metro istasyonuna teröristlerce saldırı düzenlendi. Belçika medyasına göre, saldırılarda ölü sayısı 34'e, yaralı sayısı da 170'e çıktı.

Brüksel'deki patlamanın ardından fotoğraflar

Brüksel'de peş peşe gerçekleşen patlamaların ardından fotoğraflar...

Brüksel Havalimanı’nda iki patlama

Brüksel Zaventem Havalimanı'ndaki bombalı intihar saldırısı sonucu en az 11 kişi ve kent içindeki Maelbeek metro istasyonundaki patlamada da en az 15 kişi olmak üzere, saldırılarda ölenler toplam 26 kişiye çıktı.

Reza Zarrab ABD'de tutuklandı!.. 75 yıl hapsi isteniyor!

Türkiye'de, 17 Aralık operasyonunda yakalanıp, bir süre cezaevinde kaldıktan sonra tahliye olan ve hakkındaki suçlama düşen işadamı Reza Zarrab, ABD'nin Miami kentinde tutuklandı.

Açık havada kitap okumak daha zevkli olacak: Şeffaf kitap ağırlığı!

Tokyo tasarım stüdyosu TENT tarafından tasarlanan şeffaf, akrilik kitap ağırlığı; özellikle güzel havalarda kitap okumayı sevenlerin, ancak küçük bir meltemde bile sayfaların uçuşmasından rahatsız olanların imdadına yetişiyor.

Papa'dan taziye mesajı

Papa adına açıklama yapan Vatikan, dün Ankara'da gerçekleşen ve en az 37 kişinin ölümüne sebep olan saldırının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a taziye mesajı yolladı.

İnanılmaz karelerle köpekbalıkları

Adlarına yapılmış korku filmlerinin de sayesinde onlara karşı çoğumuzun büyük korkuları oluştu. Korku kadar ilgimizi de çekmiyor değiller. İşte korkunç dişleriyle suların hakimi köpekbalıkları...

Meksika'nın zengin çocukları

Dünyanın en zengin çocuklarının İnstagram'da ki zenginlik paylaşımları dünya çapında devam ediyor. İşte Meksika'nın zengin çocukları...

Sayfa 1 / 354