23 Mart 2015 Pazartesi 10:49:00

Belediye başkanlarının eşleri Foça'da buluştu

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ın eşi Derya Demirağ, İzmir’deki belediye başkanlarının eşlerini Foça’da ağırladı.
Belediye başkanlarının eşleri Foça'da buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu’nun uzun süredir devam ettirdiği proje kapsamında, İzmir’deki belediye başkanlarının eşlerini bu kez Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ın eşi Derya Demirağ tarafından ağırlandı. Foça belediye hizmet binasında bir araya gelen kadınlara bir konuşma yapan Foça Belediye başkanı Gökhan Demirağ, eşleri Foça’da ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Demirağ, "Bizler gibi eşlerimiz de çok ciddi bir çabanın içerisindeler. Burada belediye işlerinin dışında keyif alacağınız bir Foça günü geçirmenizi isteriz. Umarım Foça’nın kara taşına da basarsınız. Bir efsaneye göre Foça’nın kara taşına basan Foça’dan ayrılamaz. Foça’da yaşamış çok önemli medeniyetlerin bizlere bıraktığı bir miras var. Bizlerde bu mirası gelecek nesillere aynı şekilde bırakma hedefindeyiz. Keşke bizler de belediye başkanları olarak daha sık bir araya gelebilsek. Birliktelikler her zaman doğru şeyleri beraberinde getirir" dedi.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu ise, kadınlar arasında birlik ve beraberliği sağlamaya çalıştıklarını kaydetti. Herkesin kendine has bir özelliğini olduğunu dile getiren Kocaoğlu, "Birlikte güzellikler yaratıyoruz. Katkıları için gelen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Gelemeyenlere sürpriz düşünüyorum, onlar davet etmeden onların ilçesine gideceğiz. Onları da kendimize çekmeye çalışacağız. Sevgili Başkanımız Gökhan Demirağ’a ve Sevgili Eşleri Derya Demirağ’a bizlere bu güzel ortamı hazırladıkları için çok teşekkür ediyoruz” dedi.
İzmir’deki belediye başkanlarını eşleri, daha sonra binadan ayrılarak Foça’nın tarihi ve turistlik alanlarını gezdi. Kentte keyifli bir gün geçiren eşler, Foça’ya ise hayran kaldı.

İHA

Bazı Haberler