30 Haziran 2015 Salı 10:16:00

30 Haziran 2015 Burç Yorumları

Salı gününe saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle adım atıyoruz.
30 Haziran 2015 Burç Yorumları

Sevgili Koçlar saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle Salı gününü adım atıyoruz. Bu, hem yenilikçi bakış açımız hem de huzurlu bir gün geçirme arzumuzu işaret ediyor. Hangisi daha etkin olur derseniz, bunun cevabı, sizin hayata bakış açınıza göre değişebilir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, hayallerimizin gerçeklik sınırları içinde ele alınmasıdır.
Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, adil düşünmemiz, tarafsız hareket etmemiz,  kendimiz kadar bir başkasının da önemli olduğunu kabullenmemizi gerektiren durumlar yaşatabilir.  Ilımlı konuşmakta, dengeyi muhafaza etmenin faydası büyüktür. 

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeni ve farklı olan deneyimlere hevesli bir şekilde katılmamızı veya açık olmamızı  sağlıyor. Heyecanımız yüksek ve özgürce hareket etmekten yanayız. Farklı insanlar ve ortamlar dikkatimizi bir hayli çekebilir.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, bir yolculuğun, bir görüşmenin, bir araya gelmenin, kişide hissettireceği olumlu duyguların işaretçisidir. Kısa süreli hoş bir etki olarak memnunluk yaratır.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Ay, Yay burcunun son derecelerinde boşlukta kalacak. Bu zaman diliminde, kendi  görüşleriniz doğrultusunda hareket ederken, abartılı davranmamakta fayda var.  Yaşamınızla alakalı her türlü meselede dikkatli olmanız,  ani kararlar vermemeniz lazımdır. Yapılması gereken, hoşgörülü, ılımlı, olgun tavırlar içinde hareket etmek,  yenilik olarak düşündüğünüz konuları lütfen bir daha gözden geçiriniz.

Haberin devamı >>

Sayfa 1 / 12

Bazı Haberler