03 Temmuz 2015 Cuma 16:24:00

3 Temmuz 2015 Burç Yorumları

Cuma gününe Ay-Oğlak burcu seyriyle başlıyoruz.
3 Temmuz  2015 Burç Yorumları

Sevgili Koçlar  Cuma günümüz Ay-Oğlak burcu seyriyle başlıyor. Ciddiyetle işlerimizi yapacağız. Sorumluluklarımızı önemseyeceğiz. Belli kriterler çerçevesinde hareket edeceğiz. Bu enerji pek hoşumuza gitmese de, bu noktalara dikkat etmemiz yararlı olur.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Duygular arka planda olduğu için, varmayı istediğiniz  sonucu gerçekçi bir şekilde görebilirsiniz.   Burada dikkat edeceğiniz nokta, yeni bir adım atmamaktır.  Toplumsal hayatınız, aile bireyleriyle olan ilişkiniz açısından da ciddiyet ve sorumluluk içinde hareket etmenizi sağlayacak bu oluşum, sorumluluklarınızı hatırlatıcıdır. Kısa süreli bir keyifsizlik yaratabilir.

Saat 15:21 itibariyle Ay-Kova burcu seyir etkinliği, yeniliklere açığız ve hevesliyiz. Arkadaşlık ilişkileriniz, yakın çevrenizle olan temasımız yoğunlaşır. İletişimimiz güçlenir.Dostlarınızla yakından ilgilenebilir, işlerinizi çabucak halledebilirsiniz. Farklı bilgiler edinmek, bağımsız hareket etmek hoşunuza gideceğinden, etrafınızdakileri  kısıtlamak istemezsiniz. Ne istediğinizin bilincinde olarak seçimlerde bulunabilirsiniz.

Haberin devamı >>

Sayfa 1 / 12

Bazı Haberler