26 Haziran 2015 Cuma 09:59:00

26 Haziran 2015 Burç Yorumları

01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında yeni günü karşılıyoruz.
26 Haziran 2015 Burç Yorumları

Sevgili Koçlar, saat 01:20 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında Cuma gününe  adım atıyoruz. Özgür hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak istiyoruz. Ancak partnerimiz veya bazı kişilerle olan ilişkimizde dengeyi korumamız, nezaketli davranmamız gerekebilir.

Saat 02:22-20:56 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Terazi burcunun son derecelerinde boşlukta olacak Ay, ilişkilerde doyumsuzluk ve  keyifsizlik verebilir. Gözlerden uzak kalmak arzunuz yoğun olabilir. Tabi ki bütün bunlar, her Koç burcu için geçerli değildir. Kişisel yapınız, yaşam biçiminiz ve hayata bakış açınıza göre şekillenebilir. Özellikle evinde huzursuz olanlar veya partneriyle sorunu olanlar burnundan soluyor gibidir. -Neden alttan almak zorundayım, neden hep ben iyi niyet göstermek durumundayım diye iç geçirebilirler. Haklı olabilirler. Ancak şu var ki, bu zaman diliminde bir şeyi ifade edebilmek, karşınızdakine izah etmek denizin dibinde inci tanesi aramaya benzer. O nedenle sakin olmak gayet yararlıdır. Ayrıca ilk kez buluşmaya karar verenlerin bu saat dilimini tercih etmemeleri yararlıdır. Çünkü birbirinizin güzel yönlerini görmekten ziyade kusurlarına odaklanmanız mümkündür.

Saat 20:56 Ay-Akrep burcu geçişinde, duygular yoğunlaşıyor, tutkulu hale geliyor. Hayata bakış açınız ne yönde ise,  durumları o şekilde analiz etmeniz mümkündür. Bazen duygusal, bazen mantıklı kimi zaman katı bir tutum içinde olabilirsiniz. Tabii ki  dengeyi kuracak olan kişi biziz.

Haberin devamı >>

Sayfa 1 / 12

Bazı Haberler