10 Temmuz 2015 Cuma 09:27:00

10 Temmuz 2015 Burç Yorumları

Cuma günümüz Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde başlıyor.
10 Temmuz 2015 Burç Yorumları

Sevgili Koçlar Cuma günümüz  Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu enerji, insanı sağlam ve uzun vadeli düşünmeye sevk eder ve  huzur verici  bir enerji yayar. Kişi maddi ve manevi yönden kazançlı çıkabilmek için çok çalışması, emek sarf etmesi ve hayatın güzelliklerinin farkına varması gerektiğini bilir.

Saat 02:35 Ay-Merkür olumlu görünümü, parasal ve ailemizi ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice durmamızı sağlıyor. İhtiyaçlarımızı önemseyeceğiz ve bunları ekonomik bir şekilde halletmeye çalışacağız.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü,  maddi-manevi konularda güven hissi verici  hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, maddi ve ailevi konularda amacınızın, isteklerinizin farkında hareket etmenizi sağlayıcı bir güçtür. Eğer bir karar vermiş ve bunun güvenilir olduğuna inanmışsanız, bidiğiniz yolda ilerlersiniz.

Saat 23:25 Ay-Pluto güçlendirici görünümü,  başarının ancak sabretmekle ve zaman faktörünü göz önüne alarak düşünmekle mümkün  olacağını söylüyor. Saygın, stil sahibi, zirvede olan kişilere gizli bir hayranlık duyarsınız. Bulunduğunuz konumda yükselmeyi hedeflersiniz. Hafife alınmaktan pek hoşlanmazsınız.

Haberin devamı >>

Sayfa 1 / 12

Bazı Haberler