01 Temmuz 2015 Çarşamba 09:59:00

1 Temmuz 2015 Burç Yorumları

Çarşamba günümüzü, saat 10:51 itibariyle etkili Venüs-Jüpiter kavuşum etkisinde karşılıyoruz.
1 Temmuz 2015 Burç Yorumları

Sevgili Koçlar saat 10:51 itibariyle etkili Venüs-Jüpiter kavuşumunun sizleri aşk anlamında destekleyici enerjisiyle güne uyanıyorsunuz. Bu enerji,  aşk hayatınızı canlandırıcı, yaşam hevesinizi yükseltici, doping değerinde bir enerjidir. Yeni bir aşkın ilk kıvılcımı, devam eden ilişkinin güçlenmesi, hayatın canlanması, moralinizin yükselmesi bu enerjinin güçlü desteğiyle yükselir. Maddi konularda kendinizi mutlu edecek alışverişler yapabilirsiniz. Yeni bir şeyler yapmak, aktif şekilde hareket etmek, aşkta aradığınızı bulmak gayet kolaydır. Ben bu enerjiyi, hayatı güzelleştiren yaşam desteği olarak görüyorum.

Saat 12:11 itibariyle Ay-Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Mesleki konular, aile hayatımız,  ciddiyet ve sorumluluk çerçevesinde gelişecek.  Tabii ki, Ay-Oğlak geçişleri her zaman  sabır ve disiplinin simgesidir. Hedefimize erişmek için bu olgulara önem vermemiz gerektiğini vurgular.

Saat 20:33 itibariyle Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, aşırı çalışma ve bir çok işe aynı anda yetişme zorunluluğu sizi baskı altına alıcıdır. Bir anda öfkelenebilir veya tam tersine her şeyi bırakıp kaçmak isteyebilirsiniz. Arzu ettiğiniz gibi yaşayamamak hem mücadele etmek zorunda kalmak, birilerine laf anlatmaya çalışmak sizi yorgun ve bir o kadar gerginleştirebilir. Elden geldiğince dinlenme molaları vermekte fayda var. Yoksa sağlığınız hem ruhsal hem de fiziksel anlamda bozulabilir. Sizin isteğiniz artık hak ettiğiniz şartlara kavuşmak. İnsani ilişkilerde ise, herkes haddini bilmeli ve kendine bakmalıdır.  Eğer birileri yolunuza taş koymaya kalkışıyorsa  gereken cevabı vereceğinizden kimsenin kuşkusu olmamalıdır.

Haberin devamı >>

Sayfa 1 / 12

Bazı Haberler